Aktivity v okolí

Termálne kúpalisko Dunajská Streda

Vzdialenosť: 12 km Odkaz: http://www.thermalpark.sk/

Termálne kúpalisko Horné Saliby

Termálne kúpalisko Veľký Meder

Vzdialenosť: 30km Odkaz: http://www.thermalcorvinus.sk/

Kolový mlyn a Píla v Jahodnej

Tento mlyn často nazývajú aj mlyn Maticza podľa jeho pôvodného majiteľa. Používal sa najskôr ako lodný mlyn, avšak v roku 1893 ho prestavali na pobrežný kolový mlyn, ktorý slúžil na výrobu elektrickej energie, neskôr aj ako píla. Vďaka nádhernému prostrediu, sa stalo okolie vyhlľadávaným miestom turistov, a vodákov. Neskôr v roku 1982 tento mlyn dalo zrenovovať Vlastivedné múzeum v Galante, ktoré ho používalo ako vysutú expozíciu a zároveň mlyn sprístupnilo návštevníkom.

Rybník hneď pri chalupe v Jahodnej

Klasický členitý Žitnoostrovský revírny rybnik. Je hlavne rajom rybárov, ktorí z neho ťahajú veľké prežraté lenivé kapre. V čase horúčav vďačne poslúži aj na ochladenie alebo zaplávanie si.

Vzdialenosť: 50m

Termálne kúpalisko Topolníky

Prírodné štrkové kúpalisko so službami AQUAREA Čierna Voda

Vzdialenosť: 17km Odkaz: http://www.aquarea.sk/

Termálne kúpalisko Diakovce

Kúpalisko Diakovce, posledných pár sezón RetroThermal Diakovce, je niekoľko desaťročí známym miestom rodinných dovoleniek a prázdnin. Môže za to miestna termálna voda a lokalita, ktorá sa aj napriek času stále nemení. Miesto, v ktorom mnohí slovenskí, českí, či maďarskí návštevníci zažili viacero letných prázdnin, sa zásadne nemení. Napriek tomu sa miesto renovuje a vylepšuje. Rok 2016 priniesol niekoľko noviniek v podobe prístrešku priamo v bazéne, stavebných úprav, ako aj úprav okolia. Kúpalisko Diakovce ponúka mimo cenovo atraktívne vstupné aj niekoľko ďalších služieb.

Jazda na koníkoch na ranči Czajlik v Dunajskom Klátove

Vzdialenosť: 2,5 km Odkaz: http://www.czajlikranch.sk/ranc.html

Sociálne siete

Počasie v okolí

Jahodná Dunajská Streda

Partneri

Ak si chcete s deťmi od seba navzájom oddýchnuť, máme pre Vás ideálnu alternatívu. Prihláste Váše ratolesti do jedného z našich fantastických detských táborov. Viac ako 20 rokov máme ten najväčší výber tých najatraktívnejších a najbezpečnejších detských táborov na Slovensku ale aj v zahraničí. Kompletnú ponuku nájdete na www.ckusmev.sk.