Aktivity v okolí

Termálne kúpalisko Dunajská Streda

Vzdialenosť: 12 km Odkaz: http://www.thermalpark.sk/

Termálne kúpalisko Horné Saliby

Termálne kúpalisko Veľký Meder

Vzdialenosť: 30km Odkaz: http://www.thermalcorvinus.sk/

Kolový mlyn a Píla v Jahodnej

Na Slovensku sa z pomerne veľkého počtu vodných mlynov zachovali do dnešných čias už len štyri. Jedným z nich je aj Kolový vodný mlyn v Jahodnej. Tento mlyn bol renovovaný a vyhlásený za technickú pamiatku ľudového mlynárstva. Vzácny mlyn vďaka svojej očarujúcej kráse, unikátnosti ako aj malebnej okolitej prírode priťahuje pozornosť slovenských a zahraničných turistov. V súčasnosti je však ohradený a nie je prístupný verejnosti. Pozrieť si ho však môžete z vonku ak k nemu priplávate na člne pri populárnom splavovaní vodného toku Malého Dunaja.

Rybník hneď pri chalupe v Jahodnej

Klasický členitý Žitnoostrovský revírny rybnik. Je hlavne rajom rybárov, ktorí z neho ťahajú veľké prežraté lenivé kapre. V čase horúčav vďačne poslúži aj na ochladenie alebo zaplávanie si.

Vzdialenosť: 50m

Termálne kúpalisko Topolníky

Prírodné štrkové kúpalisko so službami AQUAREA Čierna Voda

Vzdialenosť: 17km Odkaz: http://www.aquarea.sk/

Termálne kúpalisko Diakovce

Kúpalisko Diakovce je niekoľko desaťročí známym miestom rodinných dovoleniek a prázdnin. Môže za to miestna termálna voda a lokalita.

Vodný kolový mlyn Tomášikovo a Csárda

Vodný mlyn Tomášikovo je otvorený celoročne, zvyčajne od 10:00 do 18:00. Otváracie hodiny môžu byť obmedzené mimo hlavnej letnej sezóny. Platí sa základné vstupné 1€ a zľavnené 0,50€, deti do 6 rokov bezplatne. Ako sa sem dostať? Vodný mlyn sa nachádza približne 3 km od obce Tomášikovo na brehu Malého Dunaja. V blízkosti je vodné mólo, táborisko a reštaurácia Malom Csárda (https://www.facebook.com/profile.php?id=100066562341852)